Ми й далі повторюємо й доповнюємо матеріали про склади. На минулих уроках Учитель уже розповів нам про типи складів та їхні основні властивості. У якості тренування ми проаналізували склади кількох слів за всіма вивченими характеристиками.

Упродовж сьогоднішнього уроку Вчитель розповість нам про правила поділу слів на склади. Але спершу ми повторимо матеріал про шумні й сонорні приголосні та голосні звуки. Ці знання обов’язково знадобляться нам протягом уроку для розуміння основних правил складоподілу в українській мові. У межах вивченого нами таких правил шість, і для кожного з них Учитель зробить пояснення та продемонструє складоподіл на зрозумілих прикладах.

На цьому уроці ми не будемо виконувати самостійних тренувальних вправ. Натомість, послухаємо теоретичний матеріал та отримаємо завдання для самостійної роботи. Заняття обіцяє бути насиченим і потребуватиме зосередженості й уваги. Але, як і зазвичай, до нас завітають приязні персонажі, а кожний приклад супроводжуватимуть яскраві ілюстрації. Звісно ж, вони допоможуть нам запам’ятати матеріал якнайкраще й не дадуть нудьгувати під час уроку!