Наша подорож країною мови триває, і Вчитель відкриває для нас усе більше надзвичайно цікавої інформації. Наразі триває наш візит до царства прикметників. На минулому уроці ми дізналися про слова, які описують належність комусь: особі або тварині. Учитель розповів нам, що такі прикметники називаються присвійними, оскільки підкреслюють присвоєння предмету, допомагають нам зрозуміти, кому він належить. Тепер нам відомо, що ці прикметники відповідають на питання «Чий?» і пишуться з великої літери, якщо утворені від власних імен.

На сьогоднішньому уроці Вчитель розповість нам про слова, які описують різні ступені певної ознаки. Є велика група прикметників, які називають певну якість, що може посилюватися. Якщо нам потрібно визначити найбільш виражену ознаку з-поміж, здебільшого, схожих, на допомогу прийдуть ступені порівняння прикметників.

Цей урок буде насичений новою цікавою інформацією. Звісно, засвоювати її краще з допомогою турботливого Вчителя. Тому ми не будемо виконувати самостійних вправ, натомість, прослухаємо пояснення й разом з Учителем разберемо приклади.

Це непросте завдання, яке потребуватиме від нас зосередженості й уваги. Але нам не доведеться нудьгувати, адже яскраві ілюстрації і привітні персонажі, як і зазвичай, допоможуть почуватися на уроці, наче під час цікавої гри!