Триває наша захоплююча мандрівка країною мови. Минулого разу ми завершили відвідини царства прикметників і рушили далі.

Наостанок Учитель розповів нам про таку словозмінну категорію прикметників, як відмінок. Ми дізналися, що відмінок прикметника, як і його число та рід, визначається за відмінком іменника, з яким він пов’язаний. Учитель пояснив, що в процесі відмінювання прикметники змінюються за питаннями для чоловічого, жіночого, середнього роду, та множини. Він також надав нам таблицю із запитаннями для відмінювання прикметників.

Сьогодні ж ми завітали до царства дієслів, і Вчитель із нетерпінням чекає нагоди повторити й закріпити знання про цю частину мови, які ми здобули в молодших курсах. Разом ми згадаємо визначення дієслова, його основні властивості та роль у реченні.

Як і зазвичай, весь теоретичний матеріал будуть супроводжувати детальні зрозумілі приклади, які ми розберемо під наглядом і з допомогою Вчителя. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Перший урок кожної нової теми завжди буває насиченим, цікавим, проте і складним. Упродовж сьогоднішнього дослідження нам на допомогу, як і зазвичай, прийдуть яскраві ілюстрації і привітні персонажі. Разом із добрими провідниками країною мови ми легко впораємося з усіма складностями навчання. А матеріал, засвоєний із задоволенням, точно запам’ятається якнайкраще!