Наша захоплююча подорож країною мови набирає обертів, а Вчитель щоразу невтомно відшукує для нас цікаву й корисну інформацію про її жителів. На минулих уроках ми дослідили будову слова, його значущі частини та їхній правопис. Зрештою, ми попрощалися з царством морфем і рушили далі.

На сьогоднішньому уроці ми завітаємо до царства іменників і поновимо знайомство з цією частиною мови. Учитель нагадає нам, що іменник — це самостійна частина мови, яка позначає назву предмета чи явища та відповідає на питання «Хто?» або «Що?». Ми згадаємо про поділ іменників на істоти та неістоти й повторимо функцію іменника в якості члена речення. Викладений теоретичний матеріал Учитель підкріпить детальними прикладами, а наприкінці уроку підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Цей урок точно обіцяє бути динамічним, насиченим і цікавим. Упродовж повторення цієї об’ємної теми ми постійно відчуватимемо допомогу й підтримку Вчителя, яскравих ілюстрацій і привітних персонажів. Усі разом наші добрі провідники країною мови не залишать нас наодинці зі складним матеріалом. З такою дружною командою помічників нудьгувати під час уроку точно не доведеться.