Ми й далі подорожуємо країною мови, і Вчитель, як справжній гід, невтомно відшукує для нас нову цікаву інформацію про її жителів. На минулому уроці Вчитель нагадав нам про антоніми — слова, які мають протилежне значення. Він розповів, що значення антонімів не просто відмінні одне від одного, а повністю протилежні одне одному. Також ми дізналися, що слова, протилежні за значенням мають бути одною й тою самою частиною мови.

Та час дізнатися нову інформацію про значення слів. Сьогодні Вчитель приготував для нас матеріал про тематичні групи слів. Ми дізнаємося, що тематична група слів — це група понять, об’єднаних спільним значенням або ознакою. Учитель розповість, що, як це не дивно, до однієї тематичної групи можуть входити слова, що мають протилежне значення. А також пояснить, що одне й те саме слово, залежно від значення, спільного для групи, може належати до різних тематичних груп.

На нас чекає насичений інформацією, динамічний і цікавий урок. Разом ми послухаємо пояснення Вчителя та детально розберемо приклади. А для того, щоби матеріал запам’ятався якнайкраще й урок минув, наче цікава гра, на допомогу нам прийдуть веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Уперед, подорож країною мови триває!