Ми й далі подорожуємо країною мови. Тривають наші відвідини царства прикметників, і Вчитель відкриває для нас дедалі більше надзвичайно цікавої інформації про цю частину мови. На минулому уроці ми дізналися про слова, які описують різні ступені певної ознаки. Учитель розповів нам, що в українській мові є велика група прикметників, які називають певну якість, що може посилюватися. Він пояснив, що в разі, якщо нам потрібно визначити найбільш виражену ознаку з-поміж, здебільшого, схожих, на допомогу прийдуть ступені порівняння прикметників.

На сьогоднішньому уроці Вчитель розповість нам про слова-ознаки, які виражають відношення до іншого предмета, матеріалу, обставини або дії. Такі прикметники розкажуть нам, з чого зроблений певний предмет, до якої пори року чи частини доби відноситься або яким подіям присвячений захід. Ще ми дізнаємося, що такі прикметники не годяться для того, щоб утворювати ступені порівняння, адже вони виражають якості, які не можуть посилюватися.

Надзвичайно насичений новими відомостями урок точно буде цікавим і динамічним. Разом ми послухаємо пояснення Вчителя й разберемо приклади. Це складне завдання, яке потребуватиме від нас зосередженості й уваги. Звісно ж, ми не зможемо обійтися без допомоги вправних асистентів! Яскраві ілюстрації і привітні персонажі допоможуть краще запам’ятати матеріал і не дадуть нудьгувати під час уроку!