Ми й далі подорожуємо країною мови і просто зараз гостюємо в царстві морфем. Уже кілька уроків поспіль триває вивчення матеріалу про корені слів. На минулому уроці ми дізналися, що часом у коренях трапляються голосні звуки, на які не припадає наголос. За таких умов ненаголошені голосні звучать невиразно, і ми можемо помилитися під час написання слова. Тож Учитель навчив нас визначати, якою саме літерою виражений ненаголошений звук, розповів, що таке перевірка наголосом та пояснив, як її виконувати.
На сьогоднішньому уроці Вчитель розповість нам, що в українській мові правопис багатьох слів із ненаголошеними звуками [е] та [и] в коренях слів не можна перевірити наголосом. Він також пояснить, що такі слова називають словниковими. Викладений теоретичний матеріал він, як і зазвичай, підкріпить детальними прикладами. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.
Як і зазвичай, на нас чекає напрочуд насичений, цікавий і динамічний урок. Та впродовж вивчення цієї складної й об’ємної теми нам не обійтися без допомоги. Але весела вдача Вчителя, його талант справжнього казкаря і його вірні казкові помічники перетворюють кожний урок на захоплюючу історію. Яскраві ілюстрації і привітні персонажі не залишають нас наодинці зі складним матеріалом. Звісно ж, як і зазвичай, вони додадуть уроку елементів гри й у жодному разі не дадуть нам нудьгувати. А що може бути краще, ніж навчатися граючи?!