Триває наша подорож країною мови. Наразі ми гостюємо в царстві іменників. На минулому уроці разом з Учителем ми згадали й повторили матеріал про те, які іменники належать до назв істот, а які називають неістот. Ми з’ясували, що значення істот і неістот у граматиці відрізняється від поняття живого й неживого в природі.

На часі повторення й доповнення матеріалу про форми однини та множини. Учитель нагадає нам про форми однини та множини й пояснить, що це — граматична категорія, яка допомагає зрозуміти, йдеться про один об’єкт чи про кілька. Ми також дізнаємося, що в українській мові є групи іменників, які вживаються винятково в множині й не мають форми однини та навпаки. На нас чекає багато нового цікавого матеріалу, і урок обіцяє бути дуже насиченим.

Разом ми послухаємо пояснення Вчителя й розберемо приклади з його допомогою. Звісно ж, жодний наш урок не проходить без бажаних гостей. Цього разу до нас також завітають веселі персонажі, а яскраві ілюстрації будуть супроводжувати кожний приклад. Як і зазвичай, вони налаштують думки на потрібний лад і не дадуть нудьгувати під час уроку. Та й новий матеріал у такому чудовому товаристві запам’ятається якнайкраще. Адже ми будемо навчатись у форматі веселої гри!