Наша подорож країною мови набирає обертів! На минулому уроці ми завершили відвідини царства слів і рушили далі. На часі візити до царств самостійних частин мови.

На сьогоднішньому уроці Учитель поведе нас у гості до іменників — слів, які називають предмети, людей, явища тощо. Разом з Учителем ми повторимо й закріпимо вивчений раніше матеріал про про іменники, їхні властивості й ознаки. Наприклад, на які питання вони відповідають. Які іменники відповідають на питання «Що?», а які — на питання «Хто?», і чому саме так. Також ми дізнаємося, що іменник — це хіба не єдина частина мови, яка може назвати буквально все, що нас оточує. Учитель докладно розповість, які саме поняття позначають іменники і з допомогою зрозумілих прикладів дасть нам можливість закріпити пройдений матеріал.

Загалом, сьогодні нам належить повторити дуже багато вивченого раніше й обов’язково доповнити свої знання, дізнатися щось нове. За умови такої напруженої роботи нам не обійтися без додаткової допомоги. Тому, як і зазвичай, на урок до нас завітають веселі персонажі, а приклади будуть супроводжувати яскраві ілюстрації. Тож нудьгувати під час уроку не доведеться, та й матеріал запам’ятається якнайкраще. Адже ми будемо навчатись у форматі гри.