Ми й далі подорожуємо країною мови, дізнаючись усе більше цікавих і корисних відомостей. На минулому уроці Вчитель розповідав нам про основні правила складоподілу в українській мові й демонстрував докладні приклади. Попередньо ми також закріпили свої знання про шумні й сонорні приголосні та голосні звуки.

Але під час письма нам іноді доводиться розривати слово, щоби перенести його на наступний рядок. В українській мові правила поділу слів для переносу з рядка в рядок часом відрізняються від правил поділу на склади. Для того, щоби вправно навчитися писати без помилок, ми маємо вивчити ці правила й не плутати перенос зі складоподілом.

Отже, упродовж сьогоднішнього уроку Вчитель розповість нам, як саме можна переносити слова з рядка в рядок, у яких випадках це неможливо, і яких помилок краще не припускатися. Оскільки заняття обіцяє бути насиченим і вимагатиме зосередженості й уваги, ми не будемо виконувати самостійних вправ, а послухаємо пояснення вчителя й розберемо приклади з його допомогою. Цей урок буде напруженим, але й напрочуд цікавим. Звісно ж, приязні персонажі і яскраві ілюстрації, як зазвичай, допоможуть нам перетворити урок на цікаву гру й запам’ятати матеріал якнайкраще!