Наша подорож країною мови набирає обертів. На минулому уроці ми завершили відвідини царства іменників і рушили далі.

Наостанок Учитель розповів нам про таку словозмінну категорією іменників, як відмінок. Ми з’ясували, що для зв’язку іменника з іншими словами в словосполученні або реченні ми маємо змінювати його відмінкову форму, і саме от така зміна іменника називається відмінюванням або змінюванням за відмінками. Учитель пояснив, що в українській мові є сім відмінків, кожний із яких має свою назву та запитання, за якими змінюються іменники. Насамкінець ми дослідили роль відмінкових форм іменників у реченні.

Сьогодні ж Учитель радо відвідає з нами царство прикметників. Аби успішно вивчати нову, напрочуд цікаву й корисну інформацію про його жителів, ми маємо повторити й закріпити відомості, які дізналися про прикметники в молодших курсах. Разом ми згадаємо визначення прикметника, його роль у нашому мовленні та прослідкуємо зв’язок прикметника з іменником.

Весь теоретичний матеріал Учитель підкріплюватиме зрозумілими прикладами, які ми будемо розбирати разом. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Перший урок кожної нової теми завжди буває насиченим, цікавим, проте і складним. Упродовж сьогоднішнього дослідження нам на допомогу, як і завжди, прийдуть яскраві ілюстрації і привітні персонажі. Разом із добрими провідниками країною мови ми впораємося з усіма складностями навчання граючи!