Триває наша подорож чарівною країною, і ми радо запрошуємо до неї учнів 4 класів. Просто зараз ми відвідуємо царство іменників, і Вчитель, як справжній невтомний гід, відшукує для нас усе нові й нові цікавинки про його жителів.

На минулому уроці ми досліджували правопис закінчень іменників чоловічого роду в давальному відмінку однини. Учитель розповів про способи вибору правильних закінчень, про паралельні відмінкові форми та їхнє застосування.

На сьогоднішньому уроці ми будемо знайомитися з правописом закінчень іменників чоловічого роду в місцевому відмінку однини. Учитель розповість, що способи вибору правильних закінчень для іменників у місцевому відмінку однини зіставні з правилами для іменників у давальному відмінку. Проте він наголосить, що нашої окремої уваги вимагають паралельні відмінкові форми. Учитель надасть нам наявні правила щодо доцільності їхнього використання та наведе зрозумілі приклади. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Тема правопису відмінкових закінчень іменників дійсно невичерпна. Новий матеріал цікавий, проте його вивчення вимагає нашої повної зосередженості й цілковитої уваги. Тому, аби ми не втомлювалися й не нудьгували під час уроку, на допомогу приходять веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Звісно, з такою командою помічників ми легко впораємося із засвоєнням нової інформації.