Ми й далі мандруємо чарівною країною мови й радо запрошуємо до подорожі учнів 4 класів. Просто зараз триває наш візит до царства іменників.

На минулому уроці ми дослідили правопис закінчень іменників жіночого роду в орудному відмінку однини. Учитель пояснив, що для визначення правильного закінчення треба орієнтуватися на кінцевий звук основи. Він показав нам правила, якими регулюється правопис форм іменників жіночого роду в орудному відмінку однини та навів зрозумілі приклади.

На сьогоднішньому уроці ми будемо вивчати правопис закінчень іменників чоловічого роду в орудному відмінку однини. Як і минулого разу, Учитель наголосить на тому, що головним орієнтиром для вибору правильного закінчення має стати кінцевий звук основи іменника. Він надасть правила для кожного з випадків і наведе зрозумілі приклади. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Як ми вже зрозуміли, вивчення правопису відмінкових закінчень іменників вимагає повної зосередженості й цілковитої уваги. За таких умов можна втомитися й занудьгувати під час уроку. Аби цього не сталося, як і зазвичай, нам допомагатимуть веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Разом із командою дружних помічників ми легко впораємося із засвоєнням нової інформації.