Ми й далі мандруємо чарівною країною мови, і радо запрошуємо до подорожі учнів 4 класів. Просто зараз триває наш візит до царства іменників.

На минулому уроці ми дослідили правопис закінчень іменників жіночого роду в родовому відмінку однини. Учитель пояснив, що для правильного вибору закінчення треба орієнтуватися на кінцевий звук основи іменника. Загалом він надав нам для вивчення правила, якими регулюється правопис, та навів зрозумілі і прості приклади.

На сьогоднішньому уроці ми дослідимо правопис закінчень іменників чоловічого роду в родовому відмінку однини. Учитель пояснить, що правопис деяких закінчень напряму залежить від значення іменника. Та оскільки різних груп значень, які зумовлюють те чи інше закінчення, нараховується чимало, і ми, звісно, вивчатимемо їх, але значно згодом, наразі Вчитель порекомендує нам послуговуватися орфографічним словником. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Досліджувана нами тема складна й насичена. Для успішного засвоєння матеріалу нам знадобиться максимальна зосередженість. За таких умов, аби ми не втомилися й не занудьгували під час уроку, як і зазвичай, до нас завітають веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Разом із веселою командою помічників ми легко впораємося з будь-яким обсягом нової інформації.