Ми й далі подорожуємо чарівною й різноманітною країною мови, і Вчитель невтомно відкриває для нас усе нові цікавинки про одиниці мовлення. Саме от зараз тривають наші відвідини царства словосполучень.

На минулому уроці ми виконували тренувальні вправи, визначаючи головне й залежне слово в словосполученні. Сьогодні ж Учитель нагадає нам, як узгоджуються між собою слова в нашому мовленні. Він пояснить, що зі слів складаються словосполучення, речення й цілі тексти, але для того, щоби мовлення було зв’язним, слова необхідно між собою узгодити. Ми дізнаємося, що узгодження — це один із найбільш поширених типів зв’язку слів у словосполученні, при якому залежне слово уподібнюється за формою головному слову.

Загалом, на цьому уроці нам доведеться засвоїти багато цікавої, проте, доволі насиченої інформації. Тож, аби не припускатися зайвих помилок і не втрачати зосередженості, більшу частину прикладів ми опрацюємо з допомогою Вчителя. Тільки наприкінці уроку він запропонує нам кілька самостійних вправ. Цей урок вимагатиме від нас максимальної зосередженості й уваги. Але це зовсім не означає, що Вчитель дозволить нам нудьгувати. На заняття до нас завітають знайомі й бажані гості. Тож, разом із веселими персонажами і яскравими ілюстраціями, ми легко впораємося з будь-яким завданням. А як інакше? Адже ми будемо навчатися граючи.