Наша подорож чарівною країною мови набирає обертів, і ми радо запрошуємо до неї учнів 4 класів. Просто зараз триває наш візит до царства іменників, і Вчитель, як невтомний гід, відшукує для нас дедалі більше цікавинок про його жителів.

На минулому уроці ми вивчали правопис закінчень іменників чоловічого роду в орудному відмінку однини. Як і минулого разу, Учитель наголосив на тому, що головним орієнтиром для вибору правильного закінчення має стати кінцевий звук основи іменника. Він надав правила для визначення закінчень у кожному з випадків і навів зрозумілі приклади.

На сьогоднішньому уроці ми будемо досліджувати правопис закінчень іменників чоловічого роду в давальному відмінку однини. Учитель розповість про способи вибору правильних закінчень, про паралельні відмінкові форми та їхнє застосування. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Ми добре знаємо, що вивчення теми правопису відмінкових закінчень іменників вимагає повної зосередженості й цілковитої уваги. За таких умов можна втомитися й занудьгувати під час занять. Аби цього не сталося, до нас на урок завітають веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Такою дружною командою ми легко впораємося із засвоєнням нової інформації.