Триває наша мандрівка чарівною країною мови, і ми радо запрошуємо до подорожі учнів 4 класів. Просто зараз ми гостюємо в царстві іменників.

На минулому уроці ми познайомилися з правописом закінчень іменників чоловічого роду в родовому відмінку однини. Учитель пояснив, що правопис деяких закінчень напряму залежить від значення іменника. Та оскільки різних груп значень, які зумовлюють те чи інше закінчення, нараховується чимало, і ми, звісно, вивчатимемо їх, але значно згодом, наразі Вчитель порекомендував нам послуговуватися орфографічним словником.

На сьогоднішньому уроці ми дослідимо правопис закінчень іменників жіночого роду в орудному відмінку однини. Учитель пояснить, що для визначення правильного закінчення іменника жіночого роду в орудному відмінку однини треба орієнтуватися на кінцевий звук основи. Наш викладач покаже нам правила, якими регулюється правопис форм іменників жіночого роду в орудному відмінку однини та наведе зрозумілі приклади. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Тема правопису відмінкових закінчень іменників може здатися хіба не безкінечною. Проте вона цікава й насичена. Хай там як, а для успішного засвоєння матеріалу нам знадобиться максимальна зосередженість і увага. Як і зазвичай, аби ми не втомилися й не занудьгували під час уроку, до нас завітають веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Усі разом ми легко впораємося з новим матеріалом.