Триває наша захоплююча подорож чарівною країною мови, і ми радо запрошуємо учнів 4 класів приєднатися до неї. Просто зараз ми гостюємо в царстві іменників.

На минулому уроці ми вивчали чергування голосних під час відмінювання іменників. Учитель нагадав, що найбільш розповсюдженим випадком чергування голосних є зміна звука [і], що вживається в закритому складі, на звуки [о] або [е], що вживаються у відкритих складах. Так, під час відмінювання такі випадки спостерігаються здебільшого з-поміж іменників жіночого, чоловічого та середнього роду, які в початковій формі мають нульове закінчення.

На сьогоднішньому уроці ми будемо досліджувати правопис закінчень іменників жіночого роду в родовому відмінку однини. Учитель надасть нам для вивчення правила, якими регулюється правопис, та наведе зрозумілі і прості приклади. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Тема правопису закінчень іменників під час відмінювання складна й насичена. Для успішного засвоєння матеріалу нам знадобиться вся наша увага й максимальна зосередженість. Аби ми не втомилися й не занудьгували під час уроку, разом із нами, як і зазвичай, працюватимуть веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Усі разом ми легко впораємося з будь-яким обсягом нової інформації.