Ми все ще перебуваємо в гостинному царстві складів у межах нашої великої подорожі країною мови. На минулому уроці Вчитель розповідав нам про основні правила складоподілу. У межах вивченого нами таких правил шість, і для кожного з них Учитель зробив пояснення та детально продемонстрував складоподіл на зрозумілих прикладах.

Але нам слід пам’ятати, що в українській мові правила поділу слів для переносу з рядка в рядок часом відрізняються від правил поділу на склади. Для того, щоби навчитися писати без помилок, ми маємо вивчити ці правила й не плутати перенос зі складоподілом. Отже, упродовж сьогоднішнього уроку Вчитель розповість нам, як саме можна переносити слова з рядка в рядок, у яких випадках це неможливо, і яких помилок краще не припускатися.

Це заняття обіцяє бути насиченим і динамічним. Звісно, воно вимагатиме максимальної зосередженості й уваги. Тож ми не будемо виконувати самостійних вправ, а послухаємо пояснення вчителя й детально розберемо приклади з його допомогою. Цей урок буде напруженим, але й напрочуд цікавим. Звісно ж, він не обійдеться без візиту бажаних гостей. До нас завітають приязні персонажі і яскраві ілюстрації. Як зазвичай, вони допоможуть нам перетворити урок на цікаву гру й запам’ятати матеріал якнайкраще!