Наша подорож країною мови триває. Наразі ми відвідуємо гостинне та напрочуд цікаве царство складів. На минулому уроці ми повторили й закріпили вивчений раніше матеріал про склад як одиницю мовлення й типи складів. Учитель нагадав нам, що основою складу є голосний звук. Ми дізналися, що саме завдяки цій ролі у формуванні складу голосні звуки ще називають складотворчими. Також ми з’ясували, що за кількістю складів слова поділяються на односкладові, двоскладові й багатоскладові. Учитель нагадав нам характеристики типів складів і разом ми проаналізували кілька слів за цими характеристиками.
На сьогоднішньому уроці Вчитель нагадає нам основні правила складоподілу в українській мові. У межах вивченого нами таких правил шість, і для кожного з них Учитель зробить пояснення та продемонструє складоподіл на зрозумілих прикладах. Упродовж уроку ми послухаємо теоретичний матеріал, опрацюємо приклади з допомогою Вчителя та отримаємо завдання для самостійної роботи.
Заняття обіцяє бути насиченим і потребуватиме максимальної зосередженості й уваги. Але, як і зазвичай, до нас завітають приязні персонажі, а кожний приклад супроводжуватимуть яскраві ілюстрації. Звісно ж, вони допоможуть нам запам’ятати матеріал якнайкраще й не дадуть нудьгувати під час уроку!