Наша цікава мандрівка країною мови продовжується. На минулому уроці ми відвідали гостинне царство словосполучень і рушили далі. Учитель із нетерпінням чекає щасливої нагоди відвідати разом із нами царство речень. Туди ми сьогодні й завітаємо.

Сьогодні нам належить повторити й закріпити вивчений раніше матеріал про речення й дізнатися багато нового. Наприклад, ми згадаємо, що речення — це слово або група слів, зв’язаних за змістом, яка виражає закінчену думку. Саме послуговуючись реченнями ми спілкуємось, ставимо питання, висловлюємо прохання, виражаємо емоції, розповідаємо про щось. А оскільки в нашому мовленні саме речення відіграють ключову роль, ми маємо розуміти різницю між реченнями і словосполученнями. Саме про це й розповість нам Учитель.

Сьогодні він приготував для нас напрочуд цікавий, насичений та динамічний урок. Разом ми послухаємо теоретичний матеріал, який Учитель розбере з нами на зрозумілих прикладах. Ця тема складна, і потребуватиме від нас зосередженості й уваги. Але це зовсім не означає, що нам буде нудно. Адже до нас на урок завітають бажані гості, які точно вміють перетворити урок на справжню веселу гру і змусити нові знання чарівно і швидко запам’ятатися! Звісно, нам допомагатимуть яскраві ілюстрації і веселі персонажі. Тож ми будемо навчатися граючи!