Наша подорож країною мови триває, і Вчитель невтомно відкриває для нас усе нові відомості про частини мови. Наразі ми гостюємо в царстві дієслів.

Ми вже повторили загальні відомості про дієслова й закріпили засвоєний матеріал прикладами. Учитель нагадав нам про те, що дієслово — це частина мови, яка називає дії або стан предметів і в початковій формі відповідає на питання «Що робити?», «Що зробити?». Він познайомив нас із формами дієслів, які допомагають зрозуміти, хто або що саме здійснює дію. Ми дізналися, що форми дієслів, що узгоджуються з певною особою, яка виконує дію, саме от і називаються особовими.

Сьогодні ж Учитель розповість нам про те, що дієслова можуть змінюватися за часом дії, яку вони називають. Оскільки саме дієсловами ми можемо виразити наші дії повсякчас: у минулому, теперішньому й майбутньому.

Загалом, нам належить опрацювати й запам’ятати доволі багато нової інформації. Тому ми будемо засвоювати новий матеріал і розбирати приклади з допомогою Вчителя та під його наглядом. А щоби ми могли закріпити отримані знання, Учитель дасть завдання для самостійної роботи.

Ну і, звісно ж, як і зазвичай, до нас на урок завітають бажані гості! На допомогу в засвоєнні нових знань прийдуть веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Ці вправні помічники Вчителя майстерно вміють перетворювати навчання на веселу й захоплюючу гру! А що може бути краще, ніж знання, що були засвоєні із задоволенням і цікавістю?