Ми завершили розділ, присвячений звукам мовлення та знакам письма, і продовжуємо повторення й доповнення матеріалів про склади. Разом з Учителем ми вже повторили загальні відомості про склад як одиницю мовлення. Настав час для вивчення матеріалу про різноманітні характеристики складів, за якими ми маємо розглядати склад під час звукового аналізу слова.

Як і людська вдача, склади слова бувають відкритими і закритими. Сьогодні Вчитель розповість нам, як розрізняти склади за цими характеристиками. У якості прикладу він запропонує нам дослідити кілька слів на наявність закритих і відкритих складів.

Упродовж цього уроку ми не будемо виконувати самостійних вправ, але разом з Учителем докладно розберемо приклади й отримаємо завдання для самостійного опрацювання. Звісно ж, з Учителем нам не страшні жодні складні уроки. Він завжди знає, як налаштувати наші думки на потрібний лад! А яскраві ілюстрації та приязні персонажі, як зазвичай, прийдуть йому у цьому на допомогу. Не дадуть нам нудьгувати під час уроку й перетворять навчання на цікаву гру.