Триває наша захоплююча подорож країною мови. Зараз ми вивчаємо матеріал про вимову і правопис певних частин слова. На минулому уроці ми дізналися, що в деяких словах української мови часом трапляються збіги дзвінких і глухих приголосних звуків, за яких один із них звучить невиразно. Учитель нагадав нам про акустичні пари шумних приголосних, показав, як і чому звуки уподібнюються один одному під час вимови, і навчив перевіряти правопис таких суперечливих слів.
Сьогодні ж ми дізнаємося про випадки, коли префікс у слові звучить дуже схоже на прийменник. Адже за таких умов можна припуститися помилки. Але Вчитель ще ніколи не залишав нас без докладних пояснень. Ось і цього разу він нагадає нам, що таке прийменник та чим він відрізняється від префіксу. Ну і звісно ж, як і зазвичай, він надасть нам зрозумілий план дій для перевірки правопису в таких випадках. Викладений теоретичний матеріал він підкріпить детальними прикладами, а наприкінці уроку підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.
Цей урок обіцяє бути складним та насиченим, проте й цікавим і динамічним. Упродовж вивчення нової об’ємної теми ми ні на мить не залишимося без допомоги Вчителя, яскравих ілюстрацій і привітних персонажів. Добрі провідники країною мови не покинуть нас наодинці зі складною темою. З такою групою підтримки нам точно не доведеться нудьгувати.