Триває наша захоплююча подорож чарівною країною мови, і ми радо запрошуємо до неї учнів 4 класів. Саме зараз ми гостюємо в царстві іменників.

На минулому уроці ми дослідили, на які групи за значенням поділяються іменники. Учитель нагадав нам, що іменники в українській мові розподіляють на назви істот та неістот, загальні та власні назви, конкретні та абстрактні назви. Послуговуючись зрозумілими прикладами, він надав визначення кожної з цих груп і пояснив, за якими ознаками до них відносять іменники.

На сьогоднішньому уроці ми дослідимо початкову форму іменника та особливості його змінювання за відмінками. Учитель нагадає нам, що початковою формою іменника називають форму називного відмінка однини. Він пояснить, що початкова форма послуговує для визначення граматичних та морфологічних властивостей іменника. Саме у формі називного відмінка однини ми можемо визначити рід іменника. Далі Вчитель нагадає, які відмінки є в українській мові, та для чого потрібне змінювання іменників за відмінками. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і надасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Цей урок буде дуже насичений інформацією, а отже, вимагатиме від нас особливої зосередженості й уваги. Аби ми не втомилися й не занудьгували, на допомогу прийдуть вірні друзі й помічники Вчителя. Як і зазвичай, разом із нами працюватимуть приязні персонажі та яскраві ілюстрації. Усією нашою дружною командою ми легко впораємося із засвоєнням матеріалу. Що може бути цікавішим, ніж навчатися граючись.