Ми й далі мандруємо країною мови. Просто зараз тривають наші відвідини гостинного царство речень. На минулому уроці ми познайомилися з головними і другорядними членами речення. Ми дізналися, що всі слова в реченні, до яких можна поставити питання, є членами речення, і навчилися визначати в реченні головні і другорядні члени.

Сьогодні ж Учитель розповість нам про зв’язок слів у реченні. Він пояснить, що всі слова в реченні пов’язані між собою за змістом і граматично, навчить нас виявляти зв’язок між словами за допомогою питань і пояснить, як визначити серед другорядних членів речення групу підмета і групу присудка. Цей урок точно обіцяє бути насиченим та динамічним. Нам належить дізнатися й закріпити багато нового. Разом ми послухаємо пояснення Вчителя й разберемо приклади з його допомогою. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Ця тема складна, і потребуватиме від нас зосередженості й уваги. Але це зовсім не означає, що нам буде нудно. Адже до нас завітають наші старі друзі. Разом із веселими персонажами і яскравими ілюстраціями нам простіше буде запам’ятати новий матеріал. На уроці, що перетворюється на цікаву гру, просто неможливо нудьгувати! А матеріал, засвоєний із задоволенням і цікавістю, запам’ятається якнайкраще.