Наша подорож країною мови триває, і Вчитель знову і знову невтомно знаходить для нас напрочуд цікаву й корисну інформацію. На минулому уроці ми завершили відвідини царства речень і рушили далі.

Сьогодні разом з Учителем ми завітаємо до царства текстів. З молодших курсів ми вже знаємо, що речення можна поєднати в тексти, і що текст — це важлива частина мовлення, з якою нам обов’язково треба познайомитися, адже ми маємо справу з текстами хіба не щодня. Для сьогоднішнього уроку Вчитель підготував відомості про основні суттєві ознаки тексту. Разом ми прослухаємо теоретичний матеріал і розберемо приклади з допомогою Вчителя. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Як бачите, на нас чекає насичений, цікавий та динамічний урок. І, звісно, ми не зможемо обійтися без допомоги наших звичних помічників. Адже тема складна й потребуватиме зосередженості й уваги. Але привітні персонажі і яскраві ілюстрації не залишать нас нудьгувати наодинці зі складним матеріалом! Звісно, як і зазвичай, вони допоможуть краще запам’ятати нову тему й перетворять урок на цікаву гру. Знання, засвоєні під час цікавої гри із задоволенням і цікавістю, запам’ятаються якнайкраще.