Триває наша мандрівка країною мови. Просто зараз ми відвідуємо гостинне царство речень. На минулих уроках ми згадали, закріпили та доповнили вивчений раніше матеріал про речення. Учитель нагадав нам, що таке речення та чим воно відрізняється від словосполучення. Також ми згадали, на які типи речення поділяються за метою висловлювання та за емоційним забарвленням, і разом потренувалися відрізняти їх одне від одного.

Сьогодні ж Учитель розкриє для нас геть нову тему. Ми дізнаємося, що всі слова в реченні, до яких можна поставити питання, є членами речення, познайомимося з головними словами в реченні й навчимося визначати в реченні головні і другорядні слова. Урок обіцяє бути цікавим, динамічним та насиченим. Нам належить повторити вже пройдений матеріал та дізнатися багато нового. Разом ми послухаємо пояснення Вчителя, а приклади будемо розбирати з його допомогою. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

У цій складній і насиченій темі нам буде конче необхідна додаткова допомога. І вона не забариться! Адже до нас завітають наші старі друзі. Разом із веселими персонажами і яскравими ілюстраціями нам простіше буде запам’ятати новий матеріал. На уроці, що перетворюється на цікаву гру, просто неможливо нудьгувати! А матеріал, засвоєний із задоволенням і цікавістю, запам’ятається якнайкраще.