Ми й далі мандруємо чарівною країною мови й щодня відкриваємо цікаву й напрочуд корисну інформацію про її жителів. Зараз ми досліджуємо матеріали про вимову і правопис певних частин слова. На минулому уроці ми дізналися про випадки, коли префікс у слові звучить дуже схоже на прийменник. Адже за таких умов можна припуститися помилки. Тому Вчитель не залишив нас без докладних пояснень. Він нагадав нам, що таке прийменник, та пояснив, чим він відрізняється від префіксу. Ну і звісно ж, як і зазвичай, надав нам зрозумілий план дій для перевірки правопису в таких випадках.
Сьогодні ж ми дізнаємося про слова, у яких суміжні частини можуть закінчуватися й починатися однаковим звуком. Учитель пояснить нам, що це явище називається подвоєнням літер на позначення приголосних, і пояснить, як його треба позначати на письмі. Як і зазвичай, він надасть зрозумілі правила, які допоможуть нам правильно писати такі слова. Викладений теоретичний матеріал Учитель підкріпить детальними прикладами, а наприкінці уроку підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.
Цей урок точно буде цікавим і динамічним, проте і складним. Упродовж вивчення нової об’ємної теми Вчитель ні на мить не залишить нас без допомоги. А його добрі помічники стануть нашими провідниками до нових знань і не покинуть нас наодинці зі складною темою. З такою групою підтримки нам точно не доведеться нудьгувати.