Наша захоплююча подорож країною мови набирає обертів, а Вчитель щоразу невтомно відшукує для нас цікаву й корисну інформацію про її жителів.
На минулому уроці ми прибули до царства дієслів і разом з Учителем повторили й закріпили знання про цю частину мови, які ми здобули в молодших курсах. Ми згадали визначення дієслова, його основні властивості та роль у реченні.
На сьогоднішньому уроці Учитель докладніше нагадає нам про зміну дієслів за часами. Ми згадаємо, що дієслова можуть вказувати на дію, яка відбувалася чи відбулася колись, відбувається зараз, відбудеться чи буде відбуватися в майбутньому. Відповідно, в українській мові є три основні часи: теперішній, минулий і майбутній. Учитель пояснить, що одне й те саме дієслово може вживатися в майбутньому, теперішньому та минулому часі, не змінюючи свого основного лексичного значення. Також Учитель докладно зупиниться на кожному з часів і надасть вичерпний перелік питань, на які відповідають дієслова в тому чи іншому часі.
Весь викладений теоретичний матеріал Учитель підкріпить зрозумілими прикладами, а наприкінці уроку підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.
Цей урок точно обіцяє бути динамічним, насиченим і цікавим. Упродовж повторення цієї об’ємної теми ми постійно отримуватимемо допомогу Вчителя та його вірних друзів — яскравих ілюстрацій і привітних персонажів. Усі разом наші добрі провідники країною мови не залишать нас наодинці зі складним матеріалом. З такою дружною командою нудьгувати під час уроку точно не доведеться.