Розпочався курс «Українська мова. 3 клас»! І ми з Учителем знову вирушаємо в сповнену пригодами подорож країною мови. Наші друзі, яких ми відвідували в молодших курсах, готові розповісти нам багато нової й напрочуд цікавої інформації про себе.

Сьогодні Учитель приведе нас до царства слів і познайомить із його найменшими жителями — морфемами. Курс для третього класу ми розпочнемо зі знайомства з будовою слова. Учитель розповість нам цікаві відомості про будову слів та назве поіменно всі частинки, з яких складаються слова. Він коротко розповість про властивості й обов’язки цих частинок у процесі побудови слова й обов’язково наведе зрозумілі приклади. Нам належить познайомитися із коренем і основою слова, закінченням, суфіксом, префіксом та дізнатися, що деякі з них володіють чарівною силою змінювати значення слів.

Загалом, перший урок нового курсу обіцяє бути напрочуд цікавим і динамічним. Ми маємо дізнатися, засвоїти й запам’ятати чимало нового, надзвичайно важливого для подальшого навчання матеріалу. Але весела вдача Вчителя та його талант справжнього гіда перетворять кожний урок на захоплюючу екскурсію. Крім того, яскраві ілюстрації і привітні персонажі не залишать нас наодинці зі складними темами. Звісно ж, як і зазвичай, вони додадуть уроку елементів гри і в жодному разі не дадуть нам нудьгувати. А що може бути краще, ніж навчатися граючи?!