Наша подорож країною мови набирає обертів. Відвідини царства морфем щоразу дарують нам нову, напрочуд цікаву інформацію про його жителів. На минулих уроках ми досліджували корінь слова та спільнокореневі слова. Учитель нагадав, що корінь — це головна частина основи та спільна частина споріднених слів, яка вказує на їхнє загальне спільне значення. Він також показав простий алгоритм дій для підбору споріднених слів і подальшого визначення кореня під час розбору слова за будовою.

На сьогоднішньому уроці ми поглибимо знайомство з префіксом. Учитель нагадає нам, що префікс — це значуща, проте не обов’язкова частина слова, яка стоїть перед коренем і виконує словотворчу функцію. Він пояснить, у чому полягає словотворча функція префікса і як із його допомогою можна утворити багато споріднених слів. Також ми дізнаємося план дій для визначення префікса під час розбору слова за будовою. Викладений теоретичний матеріал Учитель, як і зазвичай, підкріпить зрозумілими прикладами. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

У цій складній і насиченій темі нам буде конче необхідна додаткова допомога. Як і зазвичай, до нас завітають наші старі друзі. Разом із веселими персонажами і яскравими ілюстраціями нам простіше буде запам’ятати новий матеріал. На уроці, що перетворюється на цікаву гру, просто неможливо нудьгувати! А матеріал, засвоєний із задоволенням і цікавістю, запам’ятається якнайкраще.