Ми й далі подорожуємо країною мови, а Вчитель, як невтомний гід, відкриває для нас усе нові цікавинки про жителів цієї країни. На минулому уроці ми попрощалися з царством звуків і літер, дослідивши звукову модель слова. Настав час рушати далі. Учитель із нетерпінням чекає на можливість відвідати разом із нами царство складів.

На сьогоднішньому уроці ми повторимо й закріпимо вивчений раніше матеріал про склад як одиницю мовлення й типи складів. Учитель нагадає нам, що основою складу є голосний звук. Саме тому голосні звуки ще називають складотворчими. Ще ми дізнаємося, що за кількістю складів слова поділяються на односкладові, двоскладові й багатоскладові. Також ми згадаємо характеристики типів складів і разом з Учителем проаналізуємо кілька слів за цими характеристиками.

На нас чекає насичений і динамічний урок, упродовж якого ми будемо працювати разом з Учителем та під його наглядом. Ми послухаємо пояснення й детально розберемо приклади, а наприкінці уроку Вчитель дасть нам завдання для самостійної роботи. Це складна тема, яка вимагатиме зосередженості й уваги. Але до нас, як і зазвичай, завітають бажані гості. Яскраві ілюстрації та привітні персонажі допоможуть почуватися на уроці, наче під час цікавої гри. А отже, і новий матеріал в ігровому форматі запам’ятається якнайкраще!